Techniczny wrzesień

ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWY WRZESIEŃ,
miesiąc pełen promocji i prezentacji najnowszych produktów oraz rozwiązań technicznych, oferowanych przez naszych dostawców.
Przez dwanaście dni (każdego dnia inny wystawca), będzie można nie tylko oglądać czy testować produkty, ale także nabyć je w atrakcyjnych cenach.

 

 

 

WYSTAWCY:

 

10 września

Fanar - wiodący producent narzędzi skrawających do obróbki metali. Od wielu lat stawia na nowoczesne rozwiązania, wysoką jakość i ciągły rozwój. W ofercie posiadają szeroki wachlarz narzędzi do gwintowania, wiercenia, frezowania i toczenia oraz akcesoriów przydatnych w obróbce skrawaniem.

 

11 września

Metalweld - jest niezależnym polskim producentem materiałów spawalniczych, specjalizującym się w produkcji elektrod i drutów spawalniczych dla wielu zastosowań i branż. Przez wiele lat działalności na rynku udało im się rozwinąć produkcję i stopniowo rozszerzać ją o nowe gatunki materiałów, zarówno o elektrody do różnych rodzajów stali i zastosowań, jak również o druty proszkowe do napawania i spawania.

 

12 września

Halder - innowacyjna, pochodząca z Niemiec firma produkująca młotki z unikalnym systemem wymiennych końcówek roboczych.

 

Knipex - firma z Niemiec, produkująca wysokiej jakości, profesjonalne narzędzia szczypcowe.

 

Tajima - japoński producent najwyższej jakości narzędzi ręcznych. W ofercie posiadają m.in.: noże, miary, piły i wyciskacze.

 

Wera - innowacyjny producent z Niemiec, produkujący profesjonalne narzędzia wkrętakowe: wkrętaki, klucze, grzechotki, bity, uchwyty i adaptery oraz narzędzia dynamometryczne.

 

16 września

Richmann - firma specjalizuje się w sprzedaży narzędzi ręcznych, budowlanych, motoryzacyjnych i produktów ochrony osobistej. Produkty najwyższej jakości sprzedają pod markami RICHMANN oraz RICHMANN EXCLUSIVE. Firma jest także generalnym przedstawicielem zagranicznych firm takich jak:KAPRO oraz XTline.

 

17 września

Klingspor - jest to międzynarodowe innowacyjne przedsiębiorstwo, działające na rynku narzędzi do obróbki powierzchni i kształtowania metodą szlifowania. Główne obszary działalności obejmują materiały ścierne na podkładach oraz tarcze do cięcia i szlifowania zgrubnego.

 

18 września

Adler - firma dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, gwarantuje najwyższą jakość wykonania, wytrzymałość i skuteczność działania. Spełniają oczekiwania tak profesjonalistów jak i hobbystów, oferując urządzenia o różnym poziomie zaawansowania technologicznego. W ich ofercie są m. in. sprężarki, narzędzia pneumatyczne i osprzęt, armatura pneumatyczna, pistolety pneumatyczne i lakiernicze, aerografy oraz spawarki, prostowniki i agregaty prądotwórcze.

 

19 września

ITA Tools - specjalizuje się w dystrybucji i produkcji profesjonalnych narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzących od renomowanych producentów.  W swojej ofercie posiada również największą w Polsce ofertę profesjonalnych frezów trzpieniowych do obróbki materiałów.

 

20 września

Dewalt - w ciągu ponad 80 lat zdobył najwyższe uznanie w dziedzinie projektowania i produkowania maszyn stacjonarnych i półstacjonarnych do obróbki drewna i metalu. Wieloletnie doświadczenie i wiedza techniczna na najwyższym poziomie są u podstaw wszystkich konstrukcji elektronarzedzi profesjonalnych DEWALT. Firma jest wiodącą na rynku amerykańskim a w ostatnich latach jest jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijającą się marką elektronarzędzi na świecie. Żółto-czarna kolorystyka jest znakiem towarowym Profesjonalnych Elektronarzędzi i Akcesoriów DEWALT.

 

23 września

Beta - to włoski producent narzędzi, z oddziałami w wielu krajach, w tym również w Polsce. Oferuje narzędzia takie jak:  klucze dynamometryczne, szczypce,  wkrętaki, dłuta, młotki oraz narzędzia pomiarowe (takie jak np. kątowniki, czujniki, mikrometry i suwmiarki). Ponadto w ofercie firmy można znaleźć wózki narzędziowe oraz odzież, obuwie i artykuły BHP.

 

24 września

Stalco - przedsiębiorstwo powstało w 1998 roku i od początku swej działalności z powodzeniem dostarcza olbrzymią gamę narzędzi i technik zamocowań do profesjonalnych jak i domowych zastosowań. W ofercie można znaleźć również produkty do ogrodu oraz artykuły BHP. Głównymi punktami filozofii przedsiębiorstwa, a jednocześnie gwarantami sukcesu, są wysoka jakość oferowanych rozwiązań i bezwzględna orientacja na potrzeby klienta.

 

25 września

Stürmer - firma jest jedynym przedstawicielem na Polskę niemieckiej firmy Stürmer Maschinen GmbH, która za naszą zachodnią granicą ceniona jest głównie za produkty najwyższej jakości jak i perfekcyjny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W skład firmy Stürmer wchodzą następujące marki: OPTIMUM, METALLKRAFT, HOLZKRAFT, HOLZSTAR, AIRCRAFT, UNICRAFT, CLEANCRAFT.  W ofercie marki można znaleźć m.in. maszyny do metalu i obróbki drewna, sprzęt czyszczący oraz elementy wyposażenia warsztatów.

 

26 września

Makita - oferuje oprócz szerokiej gamy elektronarzędzi także urządzenia akumulatorowe, pneumatyczne oraz narzędzia ogrodowe (spalinowe i elektryczne). Ponadto do wszystkich tych maszyn Makita oferuje wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt oraz materiały eksploatacyjne. Makita nieustannie pracuje nad doskonaleniem swoich produktów i dopasowaniem ich do zmieniających się potrzeb użytkowników.